O NÁS

Nábytek art deco, funkcionalismus, luxusní interiery, vila tugendhat

SHERATON INTERIER

SHERATON INTERIER byl založen v roce 1995. Od vlastní rukodílné práce, se po přijetí dalších kvalifikovaných řemeslníků firma postupně vyprofilovala, rozrostla a přemístila do nových dílen s moderními technologiemi a profesionálním vybavením .
Zvyšující se požadavky moderní doby a nároky na tradiční řemeslnou práci daly podnět ke vzniku umělecko řemeslných dílen, které se zabývají kompletní činností v oblasti obnovy památek.
Studiem a praxí se jí postupně podařilo dostat mezi uznávané prestižní řemeslné firmy nejen v Česku ale i v Evropě.
O kvalitě a rozsahu nábytkové a interiérové tvorby se můžete mimo jiné přesvědčit v místech, které jsou uvedeny jako reference.NÁŠ STANDART ZAČÍNÁ KDE OSTATNÍ KONČÍ

SHERATON INTERIER jako jediný v České republice nabízí komplexní služby té nejvyšší kvality.
Zabývá se výrobou designových soliterů a interiérů dle návrhů designerů či přání investora.
Výsledkem naší práce je kvalitně zpracovaný interiér, který splní nejvyšší požadavky s plnou funkčností.NE VŠECHNO STARÉ JE PĚKNÉ - ALE S NÁMI MŮŽE BÝT KRÁSNÉ

SHERATON UMĚLĚCKO ŘEMESLNÉ DÍLNY dovedou posoudit a tradičními technologiemi vrátit původní vzhled a krásu historickému nábytku či celému interiéru.
Věnují se převážně meziválečné nábytkové tvorbě, ale mají bohaté zkušenosti i s díly mnohem starších tvůrců.
Využívají svých znalostí a kontaktů s předními českými architekty a odborníky pro dosažení původního řemeslného výsledku v souladu s památkovou péčí.
ŘEKLI O NÁS


Ing. Ivan Halabala / Zakladatel a Čestný prezident Asociace českých nábytkářů

O renesanci slávy českého nábytkářství se pokusilo mnoho nadšenců. Některým se to na krátkou dobu podařilo. Ale jen těm kteří jsou ve svém snažení vedeni láskou k oboru a pokorně využívají zkušenosti našich předků, se daří dosáhnout vysokého standardu a udržet jej v každodenní práci.Sheraton dlouhodobě patří mezi vyvolené. Hodnocení vychází z pozorování, i ze zkušenosti s používáním výrobků Sheraton ve svém domově.
Ing. David Vinkler

Ve spolupráci s firmou Sheraton se nám podařilo zachránit a kompletně obnovit prvorepublikovou vilu, která byla v době jejího pořízení zcela zdevastovaná. S firmou Sheraton Interier spolupracujeme již přes 10 let a jejich preciznost, spolehlivost, zkušenosti, přístup, ochota a zejména kvalita odvedené práce mne stále fascinují. Díky jejich práci náš dům opět žije a bydlení v něm je každodenní radostí.
Prof. Ing. arch. Jindra Halabala CSc

S nostalgií procházím slavné brněnské vily, citlivě obnovené do původní krásy. Těší mě že výborné, komplexní renovace interiérů prováděla především ryze česká firma Sheraton. Dokonalost provedených prací je obdivuhodná.